vitrin
vitrin
vitrin
vitrin
vitrin
vitrin

Restaurant

    Oba Restaurantımızda yıl boyunca hafif veya tüm kahvaltı menü seçenekleri sunulmaktadır. Ayrıca öğle ve akşam yemeklerinizi açık büfeden seçebilir veya alakart olarak tercih edebilirsiniz. Trakya'nın özel seçilmiş şaraplarını denemeyi unutmayın.

     Oba Restaurantımızda profesyonel ve güler yüzlü ekibiyle sizlere memnun olacağınız bir hafta sonu brunch sunuyoruz. Brunch servisimizle sizlere geniş ürün yelpazesiyle muhteşem tatlar sunuyor. İş toplantılarınızı, aile ve akraba buluşmalarınızı ve özel günler için başlangıçlarınızı yapabileceğiniz etkinlikler sizlerin isteklerine cevap verecek nezih bir ortamdır. Brunch salonumuzda, mutfağımızdan çıkan ev yapımı tatları denemek isterseniz sizleri Oba Resturantımıza bekliyoruz.

     En sevilen brunch ürünlerini bulabileceğiniz geniş ürün yelpazemiz ve ev yapımı olma özelliği sayesinde gönül rahatlığıyla brunchların keyfini çıkarabilirsiniz. Brunch ürünlerimiz açık büfe olup damak tadınıza uygun olan ürünlerden oluşmaktadır. Açık büfe seçeneğimizde en az 30 çeşit olmakla birlikte farklı ürünlerde eklenmektedir. Uygun fiyat seçenekleri ile zengin menüsü sayesinde vazgeçemeyeceğiniz brunch mekânı olacaktır.

     Kendinizi evinizde veya yıllardır tanıdığınız bir yerde gibi hissetmek isterseniz nostalji ve huzur ortamına sizleri bekliyoruz.

     Hotel Yayoba açık büfe kahvaltı ve brunch seçenekleriyle sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyar…