vitrin
vitrin
vitrin
vitrin
vitrin
vitrin
vitrin
vitrin
vitrin

Konaklama

     Hotelimiz 1 adet King Suit, 2 adet Suit, 12 adet Aile Odası ve 26 adet Standart Oda olmak üzere toplam 41 oda ve 120 yatak kapasitelidir.

     Standart Odalarımız : Genişlikleri 32m² - 38m² arasında değişen standart odalarımız ferah, aydınlık, deniz ve doğa manzaralıdır. Sigara içilen veya içilmeyen oda tercihlerinize göre çift kişilik ve üç kişilik konaklama imkanı vermektedir. 

     Aile Odalarımız : Genişlikleri 40m² - 45m² arasında 2 ayrı odadan oluşan aile odalarımız ferah, aydınlık, deniz ve doğa manzaralıdır. 4 - 6 kişinin konaklama imkanı vermektedir. 

     Suit : Genişlikleri 45m² - 50m² arasında değişen suit odalarımızda 1 adet çalışma odası ve 1 adet yatak odasından oluşan suit odalarımız ferah, aydınlık, deniz manzaralıdır. Odamızda  özel oturma grubu, çalışma masası vardır. 

     King Suit : Genişlikliği 80m² olan 1 adet çalışma odası ve 1 adet yatak odasından oluşan king suit odamız ferah, aydınlık, deniz manzaralıdır. Odamızda Jakuzi, özel oturma grubu, çalışma masası vardır. 

    Hoteimiz şehir merkezine 4 km. uzaklıktadır. Odalarımızda merkezi ısıtma sistemi, split klima, wifi hızlı internet, LED Tv, telefon, makyaj masası, minibar, elektrikli su ısıtıcısı, elektronik kasa, saç kurutma makinası ve ücretsiz çay-hakve ikramı vardır. Yeşillikler içerisinde, temiz havası ve huzurlu ortamıyla Hotel Yayoba’da siz değerli misafirlerimizin konforu ve rahatı düşünülerek, güler yüzlü personeli ile sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.