vitrin
vitrin
vitrin
vitrin
vitrin
vitrin
vitrin

Düğün

     Hotel Yayoba Ekibi, organizasyonun içeriğine ve konseptine göre, gecenin eksiksiz ve mükemmel yaşanması, misafirlerimiz ve davetlilerinin keyifli mutlu anlar geçirmesi için etkinliği başından sonuna kadar planlar ve uygular. Size sadece dostlarınızla, eşsiz anları paylaşmak kalır.

     Kusursuz olmasını isteyeceğiniz en özel gününüz, Biz de kusursuz hizmet anlayışımızla, hayallerinizdeki organizasyonu birleştiriyoruz.

     Hayatınızın en önemli günlerinden olan Düğün, Nişan, Sünnet, Kına gecesi, VIP grup yemekleri, mezuniyet baloları, yılbaşı baloları, basın toplantıları, kuruluş yıldönümleri, kahvaltı organizasyonları ve diğer etkinlikler gibi özel günlerinizin eğlenceli ve hatıralarda güzel izler bırakacak bir gün olması için tüm detayları sizin için düşünüyoruz.

     Zengin düğün menüsü , profesyonel canlı müzik veya DJ eşliğinde müzik, hoşgeldin kokteyli, gelin yolu, ayaklı nikah kürsüsü ve tagı, tiffany sandalye ve süslenmiş düğün masası, düğün pastası, gelin ve damat için şampanya, alkollü veya alkolsüz içecekler, video çekimi, drone çekimi, jimmy jip kamera, misafirler için indirimli odalar, balayı suiti, aile hazırlık kullanım odası, düğün sabahı istenilen saatte odaya özel kahvaltı ve 700 araçlık özel otoparkımız vardır.

     Havuz başında 1200 kişiye kadar hizmet verecek açık alanımız bulunmakta olup bunun 650 kişiye kadar olan bölümünün üzeri kapanabilmektedir.